BELYSNING / Bordslampor / Skrivbordslampa 10381009
*
nr 1038 1009
Skrivbordslampa
Luxo, 1960-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:35:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/5 11:07:18
1
Vinnande bud
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor luxo skrivbordslampa
-
4023 Bordslampa
Per Sundstedt, "Mars", Ateljé Lyktan Åhus. Höjd: 5..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:05
-
5028 Bordslampa
Porslin. Höjd: 49 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:35
-
5399 Bordslampfot
Onyx. Höjd: 37 cm
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:36
-
5210 Bordslampfot
Zink, Kvinna. Höjd: 53 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:37
-
5204 Bordslampfötter
Carl Fagerlund (1915-2011), Sverige. Orrefors, gla..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:18
-
5200 Bordslampfötter
Ett par, Bergboms, mässing. Höjd: 46 cm
Aktuellt bud: 1.200 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:27
*
Skrivbordslampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1009
Skrivbordslampa
Luxo, 1960-tal
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/5 11:07:18 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor luxo skrivbordslampa
-
4023 Bordslampa
Per Sundstedt, "Mars", Ateljé Lyktan Åhus. Höjd: 5..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:05 -
5028 Bordslampa
Porslin. Höjd: 49 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:35 -
5399 Bordslampfot
Onyx. Höjd: 37 cm
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:36
-
5210 Bordslampfot
Zink, Kvinna. Höjd: 53 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:37 -
5204 Bordslampfötter
Carl Fagerlund (1915-2011), Sverige. Orrefors, gla..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:18 -
5200 Bordslampfötter
Ett par, Bergboms, mässing. Höjd: 46 cm
Aktuellt bud: 1.200 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:27